Обустройство сільского дому

Відповісти
administrator
Адміністратор сайту

Обустройство сільского дому

Повідомлення administrator » 26 червня 2018, 13:23

Чим гірше село від міста?
1) Немає холодної води.
2) Немає гарячої води.
3) Немає де заробити.
4) Немає дороги.
5) Немає куда піти.
Відповідь:
1) Насосна станція дешевша за водопровід.
2) Бойлер чи проточний водонагрівач нетака вжей дорога іграшка.
3) А земля для чого для олігархів.
4) А нічого купувати спорткар чим вам трактор недогодив.
5) А кум тоді для чого.

Mininoytil

Re: Обустройство сільского дому

Повідомлення Mininoytil » 25 лютого 2019, 14:56

Трохи опишу застосування проточног водонагрівача в мене їх було два ATMOR (Израиль) впринципі непоганий два роки покищо без проблем тільки іноді забиває сеточку тому потрібно поставити фільтр грубої очистки води. В мене нагрівач такого типу як на фото тільки без переключатіля на душ кран коли я його купував вони ішли без переключатіля.
protochnyiy-vodonagrevatel-atmor-platinum-5kvt-dush-kran-1200x1200.jpg
protochnyiy-vodonagrevatel-atmor-platinum-5kvt-dush-kran-1200x1200.jpg (345.96 Кіб) Переглянуто 110 разів
protochnyiy-vodonagrevatel-atmor-platinum-5kvt-dush-kran-5-1200x1200.jpg
protochnyiy-vodonagrevatel-atmor-platinum-5kvt-dush-kran-5-1200x1200.jpg (287.84 Кіб) Переглянуто 110 разів

Mininoytil

Повідомлення Mininoytil » 25 лютого 2019, 15:13

Даний нагрівач вмикається коли є потік води він створує невеликий тиск і відповідне реле вмикає нагрівач, тому неможна ставити кран після самого нагрівача бо при закритті цього крана в нагрівачові виникне тиск без циркуляції води і температура різко підніметься. Кран повинен стояти до нагрівача а після нього тільки гусачок в умивальнику чи розспилювач в душові. На переключення води душ умивальник зараз ставля перемикач і він обовязковий, моя рекомендація якщо нагрівач буде на душ та на умивальник купуйте тільки з переключатільом потоку води. Якщо потрібно поставити кран в душі та коло умивальника тобто два крани то підєднуєм їх паралельно тоді на умивальник можна буде пустити воду з будьякого з них, а куда піде вода після нагрівача залежить від положення переключатіля потоку гарячої води. Я в себе вякості переключатіля поклав два електромагнітні клапани на 12V один нормально відкритий на умивальник другий нормально закритий на душ, якщо напруга на клапани неподається то працює умивальник при ввімкнені напруги працює душ.

Mininoytil

Повідомлення Mininoytil » 25 лютого 2019, 15:29

Нераджу ставити нагрівач в якому кран зблокованно з вимикачем щось типу ось такого.
Screenshot_16.png
Screenshot_16.png (39.37 Кіб) Переглянуто 110 разів
В цім нагрівачові якщо випадково включите гарячу воду а води в мережі небуде то можлива пожежа недивлячись на вмонтованну теплову защіту самого тена в мене вона неспрацювала і сам нагрівач згорів (неперегорів а згорів).

Відповісти

Повернутись до “Сільський дім”